Vážený zákazník, vitajte na našej webovej stránke spoločnosti SIRUX s.r.o.
Naša spoločnosť je malá rodinná firma. Od svojho vzniku v roku 2010 vykonávame návrh, predaj, dodávku, montáž a servis zariadení firmy DAIKIN.
Internetová stránka spoločnosti sirux s.r.o. je autorizovaným predajcom svetovo najpopulárnejších klimatizácií japonskej značky Daikin. Jej výrobky sa vyznačujú vysokou funkčnosťou, spoľahlivosťou a najmä inováciami, ktoré v tomto segmente nastavujú neustále nové trendy. Klimatizácie Daikin dostupné práve u nás  sú vysoko variabilné, a preto ich vhodným výberom možno zabezpečiť účinné chladenie alebo ohrievanie interiérov domácností, administratívnych, ale aj veľkých obchodných priestorov. Okrem nich sú u nás dostupné aj iné zariadenia Daikin, a to tepelné čerpadlá Daikin Altherma ktoré sú najpredavanejsie v Európe a svojou vyspelou technológiou patria medzi svetovú špičku. Čističky vzduchu získali mnohé ocenenia za dizajn a ich kvalitu a účinnosť ocenujú popredné svetové laboratória.
V dodávke klimatizačných zariadení naša spoločnosť SIRUX s.r.o. zastupuje japonskú firmu DAIKIN. Značka DAIKIN predstavuje záruku maximálnej kvality a inovácie, čím spolu vytvára svetový trend na trhu s klimatizačnými zariadeniami. Hlavnými prednosťami sú široká variabilita a vysoká kvalita. Zariadenia DAIKIN sú ideálnym riešením tam, kde je nemožné alebo obtiažne vykonávať rozsiahle stavebné úpravy. Know how zariadenia DAIKIN umožňujú vykonávať montáž i za plného chodu prevádzok (kancelárií, predajní, expozitúr atd.).
Ocenenia
11

ROKOV NA TRHU

1000+

NAMONTOVANÝCH KLIMATIZÁCIÍ

1000+

SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

20000+

PRETELEFONOVANÝCH MINÚT